Сухівський ДНЗ

Наші педагоги

Пупена Любов Дмитрівна - вихователь старшої групи. Закінчила у1988 році Мукачівське педагогічне училище.
Освіта: середня спеціальна.
Спеціальність за дипломом: "Вихователь в дошкільних закладах".

Кошан Віра Іванівна - вихователь старшої групи. Закінчила у 1996 році Володимиро-Волинське педагогічне училище.
Освіта: середня спеціальна.
Спеціальність за дипломом: "Вихователь в дошкільних закладах".

Пальок Ольга іллівна - вихователь в середній групі. Закінчила у 1979 році Хмельницьке педагогічне училище.
Освіта: середня спеціальна.
Спеціальність за дипломом: "Вихователь дитячого садка"

Пупена Мар'яна Іванівна - вихователь середньої групи. Навчається.
Освіта: базова вища освіта
Спеціальність за дипломом: "Дошкільна освіта, бакалавр дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку".

Кузан Мирослава Іванівна - вихователь в середній групі. Закінчила у 2010 році Мукачівський державний університет.
Освіта: вища.
Спеуіальність за дипломом: " Вихователь дітей дошкільного віку".

Пальок Мирослава Василівна - вихователь ясельної групи. Закінчила у 2013 році Прикарпатський державний національний університет
Освіта: повна вища.
Спеціальність за дипломом: "Спеціаліст. Вихователь в дошкільних навчальних закладах"

Попик Світлана Василівна - вихователь ясельної групи. Закінчила Мукачівський державний університет у 2012 році.
Освіта: повна вища.
Спеціальність за дипломом: "Дошкільна освіта. Магістр педагогічної освіти; вихователь дітей дошкільного віку, викладач дошкільної педагогіки".

Кузан ганна Іванівна - музичний керівник. Навчається.
Освіта: бакалавр.
Спеціальність за дипломом: "Вихователь музики. Музичний керівник".